Váš nákupný košík je prázdny

16.10. 2021: Po desiatich rokoch naše kníhkupectvo presúvame na novú virtuálnu adresu - veríme, že nás budete sledovať aj naďalej, máme pre vás pripravený kopec výborných kníh a nových nápadov! Ďdakujeme a vidíme sa na Eleven Books & Books... Ivan & Sonja

Záložky:  
Sleduj nás:
Poštovné a balné

Poštovné a balné

Ak sa rozhodnete vyzdvihnúť si svoje knihy osobne, nedopláca sa k cene kníh nič. Osobný odber je možný len v Bratislave v Eleven Books & Coffee kedykoľvek počas otváracích hodín. Ak si zvolíte možnosť doručenia Slovenskou poštou, je treba k cene knihy alebo kníh prirátať poplatok za poštovné a balné. Pri jednej knihe 1,10€, pri dvoch 1,90€, ak si objednáte viac ako dve knihy, dopláca sa 2,70€. Za dobierku sa k cene poštovného a balného pripočítava fixná suma 1,50€. Pri objednávkach nad 30€ je poštovné a balné ZDARMA.


osobný odber
Slovenská pošta
Poplatky za poštovné v rámci SR
1 kniha
0€ 1,10€
2 knihy
0€ 1,90€
3 alebo viac kníh
0€ 2,70€
objednávky nad 30€ 0€ 0€

Ceny poštovného do Českej republiky

Pri objednávkach do ČR účtujeme pri jednej knihe 2,50€. Ak si objednáte dve a viac kníh, poštovné je 5,00€. Doplatok za dobierku predstavuje 1,50€. Platba je možná v EUR (PayPal, bankový prevod), ale aj v CZK (pri bankovom prevode na náš český účet, alebo na dobierku v hotovosti na pošte) bez dodatočných poplatkov banke.

Poštovné do ČR
1 kniha 2,50€
2 a viac kníh 5,00€
dobierka +1,50€


Ceny poštovného do zahraničia (okrem ČR)

Knižky Vám radi pošleme aj do inej krajiny, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte a o nákladoch na poštovné do destinácie podľa Vášho želania Vás budeme informovať. Pred odoslaním zásielky Vás budeme informovať o konečnej cene poštovného. Na základe tejto informácie máte možnosť objednávku potvrdiť, alebo ju zrušiť. Až po potvrdení zo strany zákazníka je objednávka procesovaná ďalej. Pri odoslaní objednávky zvoľte v pokladni v časti "spôsob doručenia" možnosť "Zahraničie (okrem ČR)" s cenou 0 EUR.


 
© 2011  11th Floor Books - A Bookstore with a View