Váš nákupný košík je prázdny

16.10. 2021: Po desiatich rokoch naše kníhkupectvo presúvame na novú virtuálnu adresu - veríme, že nás budete sledovať aj naďalej, máme pre vás pripravený kopec výborných kníh a nových nápadov! Ďdakujeme a vidíme sa na Eleven Books & Books... Ivan & Sonja

Záložky:  
Sleduj nás:
Profily spisovateľov

 

profily spisovatelov

Našu ponuku anglických kníh sa snažíme postupne rozširovať, čo znamená aj viac autorov v našej databáze. Pre zjednodušenie vyhľadávania máte k dispozícii aj kompletný zoznam všetkých autorov, ktorých diela sú v aktuálnej ponuke, alebo boli v ponuke v minulosti.

Popritom sme sa však rozhodli spustiť aj túto sekciu webu, v rámci ktorej vám budeme prinášať profily vybraných spisovateľov. Nepôjde o klasické obsiahle faktografické články, keďže tie nájdete napríklad na Wikipédii. Zameriame sa na všetko zvláštne, jedinečné, na to čo týchto autorov charakterizuje, na ich pády a triumfy a samozrejme, na ich prezývky. Budeme radi ak budete komentovať, nesúhlasiť, sťažovať sa, hádať sa, atď. Nájdete tu veľké mená autorov medzinárodných bestsellerov, ale možno aj objavíte autorov, o ktorých ste doteraz nepočuli, a ktorých zaradíte na svoj wishlist.


stephen king profil


Stephen King

 ayn rand profil


Ayn Rand

 nick hornby profil


Nick Hornby

 

 


haruki murakami profil


Haruki Murakami

 

 

margaret atwood old pic

 


Margaret Atwood


paul auster profile pic

 


Paul Austersalman rushdie profile

Salman Rushdie
salman rushdie profile

Irvine Welsh

 
© 2011  11th Floor Books - A Bookstore with a View