Váš nákupný košík je prázdny

16.10. 2021: Po desiatich rokoch naše kníhkupectvo presúvame na novú virtuálnu adresu - veríme, že nás budete sledovať aj naďalej, máme pre vás pripravený kopec výborných kníh a nových nápadov! Ďdakujeme a vidíme sa na Eleven Books & Books... Ivan & Sonja

Záložky:  
Sleduj nás:
Mojich 11 kníh


V našom poslednom newsletter-i sme avizovali, že pri príležitosti našich štvrtých narodenín vám dáme šancu predviesť vaše knižnice. Teda presnejšie pôjde o starostlivo vybranú a naaranžovanú ukážku z vašich knižníc. Plníme sľub a predstavujeme súťaž Mojich 11 kníh.

ako sa zapojiť

Chceme aby ste zo svojej knižnej zbierky vybrali 11 titulov, naaranžovali ich podľa vlastného vkusu, odfotili a poslali nám výsledok na náš email alebo cez FB.

pravidlá

Ak nie všetky, tak aspoň časť kníh musí byť v angličtine. Nemalo by ísť o náhodný výber. Týchto 11 kníh by mal spájať ich osobný význam pre autora, stručne vysvetlený jednou alebo dvoma vetami. Môžete teda napríklad urobiť výber 11 najlepších kníh aké ste kedy čítali, výber toho najlepšieho čo ste čítali v roku 2015, najzaujímavejšie knihy ktoré ste dostali darom, zbierku konkrétneho autora, 11 kníh s najkrajšou obálkou, alebo čokoľvek iné čo vám napadne.

dátumy

Súťaž prebieha od 11. októbra do 11. novembra 2015. Každú fotku pridáme do Facebook albumu, kde sa bude uchádzať o lajky a zdieľania. Víťazom sa stane autor fotky s navyšším počtom bodov (like = 1 bod, share = 2 body) o 23:00 v stredu 11. novembra.

cena

Výherca dostane 11 kníh z 11. poschodia. Na tejto fotke nájdete desať z nich, tú jedenástu, skrytú pod otáznikom, si výherca bude môcť vybrať z našej ponuky.

Tešíme sa na VAŠICH 11 KNÍH!

my 11 books contest 11th floor books

Knihy pre výhercu:

The God of Small Things - Arundhati Roy
Eaters of the Dead - Michael Crichton
Cold Mountain - Charles Frazier
The Silence of the Lambs - Thomas Harris
The Rainmaker - John Grisham
The Joy Luck Club - Amy Tan
The Rebel Angels - Robertson Davies
Memoirs of a Geisha - Arthur Golden
The Stone Diaries - Carol Shields
The Dead Zone - Stephen King
??? - ???

Späť       Vytvorené: 11/10/2015
Napísať komentár
Vaše meno:
Váš komentár:
Opište kód z obrázku:Poslať

 
© 2011  11th Floor Books - A Bookstore with a View