Váš nákupný košík je prázdny

16.10. 2021: Po desiatich rokoch naše kníhkupectvo presúvame na novú virtuálnu adresu - veríme, že nás budete sledovať aj naďalej, máme pre vás pripravený kopec výborných kníh a nových nápadov! Ďdakujeme a vidíme sa na Eleven Books & Books... Ivan & Sonja

Záložky:  
Sleduj nás:
Linky


Knižné linkybookstore guide logo
Bookstore Guide Náš prvý projekt, blog, ktorý sme spustili v roku 2007. Za cieľ si dáva zmapovať nezávislé anglické kníhkupectvá po celej Európe.

 

Office Reads logo

Office Reads
Služba spustená v roku 2015, ponúkajúca jedinečné anglické knižnice pre každú firmu. Kombinácia virtuálnej online knižnice a tradičnej knižnice, ktorá v sebe spája výhody oboch.
 

draksavracia logo Drak sa vracia
Literárny web, ktorý ma ambíciu zmeniť literatúru a knižné prostrednie na Slovensku. Takisto stoja za vynikajúcimi Burzami kníh.


 

underground new york public library
The Underground New York Public Library

Každý deň nové fotky čítajúcich cestujúcich v NY metre. Tento super projekt nás inšpiroval k spusteniu vlastnej súťaže Čítanie v MHD.

 

Páči sa nám

brain pickings
Brain Pickings
Inšpirácia a kreatívna energia z umenia, dizajnu, vedy, technológie, filozofie a iných oblastí.
 

 

zenhabits
Zenhabits
Lebo v jednoduchosti je krása.

 


perspectives logo
Perspectives

Výborný študentský časopis v anglickom jazyku, ktorí tvoria študenti Katedry Anglistiky a Amerikanistiky na Filozofickej fakulte UK.
 

international events bratislavaInternational Events Bratislava
Vynikajúci zdroj informácií pre medzinárodnú komunitu v Bratislave, ako aj pre všetkých medzinárodne zmýšľajúcich domácich.
 


 
© 2011  11th Floor Books - A Bookstore with a View