Váš nákupný košík je prázdny

16.10. 2021: Po desiatich rokoch naše kníhkupectvo presúvame na novú virtuálnu adresu - veríme, že nás budete sledovať aj naďalej, máme pre vás pripravený kopec výborných kníh a nových nápadov! Ďdakujeme a vidíme sa na Eleven Books & Books... Ivan & Sonja

Záložky:  
Sleduj nás:
Výhody registrácie

Registrácia nie je povinná – knihy si môžete objednať aj ako neregistrovaný uživateľ bez akýchkoľvek komplikácií. Registrovaní užívatelia však majú k dispozícii určité výhody, ktoré robia nakupovanie v 11th Floor Books jednoduchším a príjemnejším. Po vytvorení Vášho osobného účtu a prihlásení sa môžete využívať nasledujúce výhody:

 • rýchle a jednoduché objednávanie bez nutnosti vyplniť adresu a ostatné informácie pri každej objednávke
   
 • možnosť prezrieť si svoje predošlé objednávky ako aj uložiť si knihy, ktoré Vás zaujmú do wishlistu
   
 • 5% zľavu z celkovej ceny objednaných kníh (odpočíta sa pri záverečnom prepočítaní objednávky v Pokladni)
   
 • prostredníctvom nášho newsletter-u budete dostávať informácie o najnovších knižných prírastkoch, špeciálnych zľavách a ponukách a iných zaujímavostiach spojených s 11th Floor Books, ako aj vybrané novinky z knižného sveta.
   
 • ak hľadáte konkrétnu knihu, ktorú momentálne nemáme v ponuke, máte možnosť využiť službu Book Alarm. Vyplňte do formulára názov knihy, o ktorú máte záujem, a odošlite nám ho. Ak sa nám danú knihu podarí získať, budeme Vás o tom informovať prioritne.

 
© 2011  11th Floor Books - A Bookstore with a View