Váš nákupný košík je prázdny

01/07/2020 Naša kamenná predajňa na Baštovej je zatvorená, momentálne si knižky môžete vyberať len online tu.

02/07/2017 Ponuku rozširujeme o úplne nové (nečítané) knihy.

Záložky:  
Sleduj nás:
Reklamácie

Reklamačný poriadok

Našou snahou je, aby ste informácie z tejto sekcie vyhľadávali čo najmenej, v ideálnom prípade vôbec. Ak však nastane situácia, že naše služby nespĺňajú Vaše predstavy, prípadne ste sa počas objednávacieho procesu alebo doručenia objednávky stretli s nejakým problémom, vynaložíme maximálnu snahu o napravenie situácie ku Vašej spokojnosti. V prípade akejkoľvek komplikácie nás čo najskôr kontaktujte.

Kníhkupectvo nezodpovedá za oneskorené dodanie zásielky zavinené Slovenskou poštou, prípadne nepresným zadaním adresy zo strany objednávateľa. Objednané knihy sa zaväzujeme expedovať v balení, ktoré by malo zabrániť ich poškodeniu počas doručovania. Za poškodenie zásielky spôsobené poštou nezodpovedáme. O poškodenom alebo nekompletnom obsahu zásielky nás prosím informujte hneď po jej prebratí.

Zakúpenú a zaplatenú knihu je možné vrátiť do 7 pracovných dní od prevzatia v súlade so zákonom 108/2000. Kupujúci je povinný predložiť kópiu dokladu o kúpe a knihu zaslať na našu adresu. Vrátená kniha nebude akceptovaná v prípade zaslania na dobierku – náklady spojené s jej vrátením preberá zákazník. Knihu je možné vrátiť len v stave, v akom bola zakúpená.
 


 
© 2011  11th Floor Books - A Bookstore with a View